Pimaş Açma

Pimaş boruları birçok sebepten dolayı tıkanmaktadır. Bazen lavabolarda meydana gelen pimaş tıkanması, bazen tuvalette bazen de binanın logar borusunda meydana gelebilmektedir.

Tuvalet, banyo, mutfak gibi alanlarda kullanılan atık ve temiz suların gidere taşınmasını sağlayan borulardır. Bu borular tıkanırsa ciddi problemler yaşayabilirsiniz. Pimaş tıkanıklıklarının nedenlerinden bazıları ise; giderlere atılan peçeteler, tuvalet kağıtları, pedler, atık yağlar, saçlar ve sabun kalıntılarıdır. Bu tarz cisimler pimaş borusunun içinde erimez ve suyun tahliyesini engelleyerek tıkanmaya neden olur. Bunun dışında bina yapımı ya da daha sonra yapılan tadilat sırasında moloz ya da beton parçalarının kalması pimaşları kapatabilir.

Kameralı pimaş açma işlemlerini kırmadan, robotla en kısa sürede yaparak, tıkanıklığa sebep olan sorunları zamanında müdahale ile ortadan kaldırıyoruz. İstanbul pimaş açma hizmetleri firmamız alanında uzman olan ekibiyle tıkanıklıkları açmak için son teknoloji makine, robot kullanır.