Kanalizasyon Açma

Günümüzde kanalizasyon açma problemi,  özel olarak geliştirilen kameralı görüntüleme cihazları ile yapılmaktadır. 

 Bu cihazlar ile ilk başta tıkanıklığın olduğu bölge belirlenir.

– Daha sonraki aşamada robot cihaz ile tıkanıklığa müdahale edilerek açılır. 

– Son olarak kameralı sistemle kanalizasyon tekrar görüntülenerek sorun tam olarak giderilmiş mi farklı bir problem var mı, kontrolü sağlanır. 

– Bütün bu işlemler eğitimli personellerimiz tarafından ve son teknoloji cihazlar yardımıyla hiçbir zarar vermeden kısa süre içinde çözülür.

Kanalizasyon tıkanıklığı yaşanan bölge için firmamız görüntüleme cihazları ile tıkanan bölgenin kontrolü sağlayarak olası tıkanıklığa sebep olan nesneleri görüntüler ve tıkanan nesnelerin kütlesine göre gider açma cihazı kullanarak tıkanıklığı açmaktadır. Kanalizasyon tıkanıklığı açan firmamız asla borulara, tesisata zarar vermez. Tıkalı olan her türlü gideri açan ekipmanımız ile hizmetinizdeyiz.
Kanalizasyonu Nasıl Açar ?

Tıkanıklık açma cihazlarımız asla tıkanan borulara zarar vermemektedir. Kanalizasyon tıkanıklığını açtığımız gibi tuvalet, lavabo, pimaş borularında meydana gelmiş beton harç gibi kalıtsal bir tıkanıklık söz konusu olduğun dada görüntülü cihazlarımız sayesinde tıkalı olan bölgenin dilerseniz sizlere kamera kaydı yaparak da sunabiliriz.

Kullandığımız robot cihazlar sayesinde kırmadan kanalizasyon borularında ki tıkanıklığı kısa sürede açıyoruz.