Su Kaçağı Tespiti

Firmamız önceden kullanılan ve sizi yoran su kaçak tespit yöntemlerinin yerine kesin çözüme ulaşan su kaçağı tespit yöntemlerini kullanıyor.

Bizi aradığınızda firmamızın yetkilileri uzman ekiplerimizi  adresinize gönderir. Ekiplerimiz adresinize su kaçak tespit cihazıyla gelir. Tüm tesisatınızı kontrol eder ve sorunun kaynağını kolayca bulur

Su tesisatına bağlı olarak, evinizde ya da iş yerinizde yaşadığınız su kaçağı, su sızıntısı, damlatma ve nemlenme sorunlarınızı tespit ediyoruz. Su kaçağı bulma işlemini, akustik dinleme cihazıyla hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor ve temiz ya da pis su gider borusundaki kaçağı onarıyoruz. Su sızıntısı tespiti yöntemiyle, faturalarınızın yüksek gelmemesini ve zorlu tadilat dönemi yaşanmamasını sağlayabilirsiniz.

Cihazla su kaçağı tespiti ile hem fazla masraflar hem de kaçak sorunundan kısa sürede kurtulabilirsiniz. İlk önce soğuk su tesisatı test edilir. Sağlam ise sıcak su tesisatına geçilir eğer kaçak varsa uygun cihazla nokta tespiti yapılır. Fayans kırılarak kaçak bulunur ve tamiri hemen orada yapılır. Tamir yapıldıktan sonra mutlaka tekrar test ederiz. İşimi sağlam yapar müşteri memnuniyetini ön planda tutarız.